شنبه 5:28 امروز
صفحه اول عضویت آگهی ستاره دار عناوین روزنامه ها گروه سايــت ارتباط با ما
آموزش طراحی وب سایت استاتیک
آموزش طراحی وب سایت استاتیک
گروه طراحی و تبلیغات شطرنج در نظر دارد برای مدتی محدود با متد ابتکاری خود در خدمت علاقمندان به طراحی سایت اینترنتی باشد.
در این آموزشها اهداف زیر دنبال می شود:
آموزش طراحی وبسایت استاتیک
طراحی قالب دلخواه برای سایت طراحی شده
نحوه استفاده از کدهای جاوا برای وبسایت
نحوه معرفی یک سایت به موتورهای جستجوگر
نحوه بهینه سازی یک وبسایت برای جستجو و دیده شدن بهتردر موتورهای جستجوگر
و پاسخگوئی به همه سوالات شما پس از آموزش
مدت این آموزش بستگی به قدرت یادگیری شما حداکثر 8 ساعت خواهد بود. و مطمئنا با هر سطح سوادی و بدون داشتن دانش قبلی قادر به یادگیری آن خواهیدبود.
ما این تضمین را به شما می دهیم که در صورت عدم رسیدن به جواب سوالاتتان و نارضایتی ازنحوه آموزش عین مبلغ دریافتی به شما برگردانده خواهد شد.
مبلغ این جلسه آموزش یکروزه 1،200،000تومان است
چنانچه هدف شما از یادگیری طراحی سایت اشتغال به این حرفه باشد لازم به ذکر است که هزینه طراحی سایت اینترنتی استاتیک بسته به نوع امکانات در همین کانون از 250،000 الی 550،000 تومان می باشد. بنابراین شما فقط هزینه حدود 3 سایت اینترنتی را که طراحی خواهید کرد را به ما می دهید.
علاقمندان به شرکت در این آموزش خاص می توانند با آدرس های زیر تماس بگیرند تا نسبت به ثبت نام و تعیین زمان و محل کلاس اقدام شود.
توجه: در صورتیکه بخواهید طراحی سایت اینترنتی داینامیک(با پنل مدیریتی) رانیز با روش ما یاد بگیرید ما هر دو سبک طراحی را با مبلغ 800،000 تومان مازاد برمبلغ قبلی در طول 3 روز آموزش خواهیم داد. لازم به یادآوری است که در صورتیکه طراحی سایت داینامیک رایاد بگیرید می توانید سایتی را با قیمت 300 الی 2000،000 تومان برای شرکتهای مختلف طراحی کنید. پس اگر فکر می کنید ک